Doplňky

Utěráčky a čistící spreje – nezbytnou součástí péče o vaše brýle jsou utěráčky a čistící spreje. K čištění vašich brýlových čoček nikdy nepoužívejte jiné prostředky než jsou doporučené optiky či výrobci.

Šňůrky a řetízky – k zavěšení na krk jsou vhodné řetízky a šňůrky a to zejména pro děti, na sluneční brýle, sportovní brýle a pro uživatele brýlí na čtení.

Pouzdra – vhodné pouzdro na brýle by mělo odpovídat velikosti vašich brýlí, zejména na sluneční brýle jsou u nás dostupné různé modely a barevné kombinace. Pouzdro je nejvhodnější pevné (tvrdé), které chrání vaše brýle. V případě nečekané destrukční události pak dojde k poškození pouzdra a vaše brýle uvnitř pouzdra pravděpodobně vyváznou bez sebemenšího poškození. Pro děti jsou u nás k zakoupení pouzdra s různými motivy, které pomohou dětem zpříjemnit jejich nošení. V naší nabídce naleznete pouzdra nejmodernějších designů, klasická pouzdra i pouzdra z pravé kůže nebo kovová.

Roztoky na kontaktní čočky – nezbytným pomocníkem každého uživatele kontaktních čoček je roztok na jejich dezinfekci, čištění a uchovávání. Nabízíme různé značky a velikosti balení.

Pouzdra na kontaktní čočky – tyto pouzdra (při denním používání) by měly být měněny alespoň jednou měsíčně, mohou být totiž zdrojem bakterií a mikrobů, kteří již způsobili nejednu komplikaci nositelům kontaktních čoček. Nabízíme také originální kvalitní pouzdra vyráběná ve Velké Británii, která na první pohled zaujmou svým propracováním a nápaditostí.

Pinzeta, kleštičky, aplikátory na kontaktní čočky – Vhodný pomocník pro pohodlnou manipulaci s kontaktní čočkou.

Oční kapky – Pokud má nositel kontaktních čoček večer po vyndání čočky z oka oko zarudlé, je na místě aplikace dezinfekčních a adstringentních kapek, které oko zklidní. (Ocuflash, Sensivit – pro unavené, suché oči). V nabídce máme také umělé slzy.

Lubrikační kapky – Pro nositele kontaktních čoček nenahraditelný pomocník (v zakouřeném prostředí, v klimatizovaných prostorách atd.) přímo vkápnete do oka s nasazenou kontaktní čočkou.

Dalekohledy, divadelní kukátka, puškohledy, lupy technické, čtenářské, na mobily, kompasy – toto vše u nás najdete v nejlepší optické kvalitě (značky Eschenbach, Bresser, aj.)

Ochranné pracovní brýle, máme také model pro zabroušení vaší dioptrické korekce – vše pro ochranu vašeho zraku při práci k dostání u nás.

Optické šroubováčky – na dotažení šroubků a matiček u brýlí (nezbytný pomocník na dovolenou)

Okluzory – oční náplasti (pro děti i pro dospělé), přísavkové, zhotovené na zakázku u nás a nyní také nabízíme novinku – plstěné atd.